Porażka po wyrównanym meczu!!!

W sobotę o godzinie 17.00 przyszło zmierzyć nam się w Szczepanowie z drużyną...? hmmm no właśnie, mecz niby odbył się w Szczepanowie ale nie z miejscową ISKRĄ, tylko z drużyna Strażaka II Mokrzyska/Szcepanów, zwał jak zwał, jednak w dalszej części relacji będziemy używać nazwy Strażak Szczepanów.

Mecz toczony był w szybkim tempie, raz na raz drużyny wymieniały się ciosami. Oczywiście w takim meczu nie zabrakło walki i brudnych fauli. W tym miejscu warto zwrócić uwagę na arbitra tego spotkania a dokładnie nad pracą jaką wykonywał i która pozostawiałą dużo do życzenia. Pierwsza połowa skończyła sie bezbramkowym remisem.
Na drugą część meczu chyba lepiej wyszła zmotywowana drużyna Strażaka Szczepanów która w 55 minucie zdobyła bramkę, jak się później okazało było to jedyna bramka w tym meczu, mimo dalszych ataków naszej drużyny. Gra naszego zespołu nie wyglądała źle, dlatego jesteśmy pełni optymizmu przed kolejnymi meczami.

Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 1:0 WULKAN BIESIADKI

Wulkan Biesiadki: Tomasz Boczarski - Gabryś Jewuła (68' Łukasz Żak), Radosław Kuras, Dawid Gemza, Dawid Rozciecha - Rafał Hebda (46' Adam Cichostępski), Adrian Kornaś, Mateusz Jędryka, Kamil Kuras, Wojciech Kopytko - Arek Gemza

Powiązana galeria: